Styret i Personalorganisasjonen

PO sin epost-adresse som går automatisk til styreleder: post@personalorganisasjonen.no 


Styret består av (2019):

Styreleder Jarle Råmunddal (Randesund misjonskirke), mobil: 474 60 700, epost: jarle@mkirken.no

Eilif Tveit (Misjonskirken Lyngdal), mobil: 932 14 020, epost: eilif@mkirken.net

Marion Bojanowski (Grimstad misjonskirke), mobil: 992 26 889, epost: marion@grimstadmisjonskirke.no

Renate Svendsen (Ansgarskolen), telefon. 38 10 64 00, svendsen@ansgarskolen.no

Odd Inge Elemy (Ansgarskolen), mobil: 976 56 777, e-post: elemy@ansgarskolen.no

Varamedlem: Thomas Vårlid (Ansgarskolen), mobil: 404 17 000, e-post: vaarlid@ansgarskolen.no

Økonomikonsulent: Marit E. Hübenbecher (Misjonskirken Norge), mobil: 456 01 654, e-post: marit@mknu.no