Øyvind Haraldseid
Generalsekretær
Telefon: 909 49 782
E-post: oyvind.haraldseid@mknu.no

Yngve H. Brosstad
Administrasjonsleder
Telefon: 404 35 423
E-post: yngve@mknu.no

Trond Filberg
Kommunikasjonsleder / redaktør
Telefon: 41 22 88 88
E-post: trond@mknu.no

Rachel E. Olsen
Kommunikasjonskonsulent
Telefon: 975 85 454
E-post: rachel@mknu.no

Naomi Curwen
Kommunikasjonskonsulent
Telefon: 92 88 45 37
E-post: naomi@mknu.no

Marit E.Hübenbecher
Økonomikonsulent
Telefon: 456 01 654
E-post: marit@mknu.no

Foto av Tor Marius Langås.

Tor Marius Langås
Festivalsjef Liv & Vekst sommerfestival
Telefon: 477 54 990
E-post: tor.marius@mknu.no

Foto av Kari Lorentzen.

Kari Lorentzen 
Arkivleder – Historisk arkivsenter
Telefon: 971 38 424
E-post: arkiv@mknu.no

www.misjonshistorie.no

Torben M. Joswig
Leder Nasjonal avdeling
Telefon: 916 09 064
E-post: torben@mknu.no

Stein Bjørkholt
Menighetsrådgiver
Telefon: 482 54 662
E-post: stein@mknu.no

Kjell Birkeland
Menighetsrådgiver
Telefon: 906 40 784
E-post: kjell@mknu.no

Anne Margrethe Mandt-Anfindsen 
Menighetsrådgiver
Telefon: 908 23 902
E-post: anne.margrethe@mknu.no

Naomi Curwen
Administrasjonskonsulent
Telefon: 92 88 45 37
E-post: naomi@mknu.no

Jon-Arne Hoppestad
Leder Internasjonal avdeling
Telefon: 951 57 977
E-post: jon-arne@mknu.no

Øyvind Slåtta
Misjonskonsulent
Telefon: 915 87 629
E-post: oyvind.slatta@mknu.no


Viggo Koch

Spesialrådgiver bistand og misjon
Telefon: 930 37 231
E-post: viggo.koch@mknu.no

Jens Kåre Lindal
Prosjektkonsulent Romania
Telefon: 971 90 128
E-post: jens.kare@vagsbygdmisjonskirke.no

Svein Aksel G. Nakkestad
Daglig leder
Telefon: 959 08 917
E-post: svein.aksel@mknu.no

Wenche Irene K. Myren
Administrasjonsleder
Telefon: 958 88 082
E-post: wenche@mknu.no

Elisabeth Løken Stadheim
Økonomikonsulent
Telefon: 400 33 543
E-post: elisabeth@mknu.no

Linda A. Johannesen
Levende tro-konsulent
Telefon: 932 37 021
E-post: linda@mknu.no

Viggo Klausen
Barne- og familieforkynner
Telefon: 928 88 543
E-post: viggo.klausen@mknu.no

Anita Dencker Isaksen
Speiderkonsulent (70%)
Telefon: 980 78 757
E-post: anita@mknu.no

Helene M. Gundersen
Arrangementskonsulent
Telefon: 414 34 186
E-post: helene@mknu.no

Jens Kristian Wikstøl
Arrangementskonsulent
Telefon: 406 13 458
E-post: jens@mknu.no

Vetle Leksbø
Touchpoint – Nasjonal leder (40%)
Telefon: 992 63 841
E-post: vetle@mknu.no

Mats Sveindal
Ungdomskonsulent (10%)
Telefon: 959 44 117
E-post:mats@mknu.no

Markus Kvavik portrett

Markus Kvavik
Ungdomskonsulent (10%)
Telefon: 988 23 855
E-post: kvavikmarkus@gmail.com