Viktig informasjon til Vekst 2020 fastgivere

Vi trenger noen minutter av din tid: Vil du være med oss videre inn i ny strategiperiode?

.

Perioden med Vekst 2020 går mot slutten, men det gjør ikke arbeidet med å bringe mennesker til Jesus! På generalforsamlingen i november vedtok vi Tro – Sende – Plante, som vårt felles fokus etter Vekst 2020. Vårt nye fastgiverkonsept Takk & Pris vil være med å virkeliggjøre dette.

Du inviteres nå over på dette konseptet:

  • Det unike med Takk & Pris er at du velger en lokal misjonskirke* som vil få 20 prosent av din gave – som en slags grassrotandel. Dette overføres til menigheten en gang i året, med en tydelig oppfordring om brukes til å stimulere menighetens utadrettede arbeid i lokalsamfunnet.
  • Resten av gaven går til vårt nasjonale og internasjonale arbeid. Du vil få to nyhetsbrev i året, slik kan du følge med på og bli oppmuntret av det du er med å bidra til i fellesskapet.
  • Fyll ut skjema her

Ved spørsmål, send e-post til giver@mknu.no.

*Du kan og velge å gi til et av våre tre planteprosjekter: Groruddalen, Varhaug eller Fornebu.

© 2017 Misjonskirken Norge
Designet & utviklet av Avenew

X